+90 (312) 338 35 39 Çağrı Merkezi

Spreyx Nedir ?

               Sprey Poliüretan Bodrum,GarajTavan-Duvar-Temel Perde Beton Uygulamaları 

     Binalarda ısı kaybının en çok yaşandığı yerler Bodrum,Garaj,Sığınak,Kömürlük gibi yerlerdir.Sprey poliüretan Köpük Uygulama bu tür alanlar için en ideal yalıtım şeklidir Tek parça ek yersiz bütün halinde uygulandığından mükemmel yalıtım sağlar.Uzun ömürlüdür (yapının ömrü kadar) deforme olmaz.Maliyet açısından ekonomiktir

    Sprey Poliüretan Köpük  binaların temel perde betonlarında,katlar arası tavan,zemin ve   iç duvarlarda inşaat halindeyken uygulanabilir.Dış cephelerde  iki kata kadar yapının çevre durumuna göre müstakil yapılarda uygulanabilir.

     Oturulan  konutlarda bodrum, garaj,sığınak,kömürlük gibi alanların  tavanları her türlü teras,çatı arası zemin-ters tavana uygulanabilir ve yalıtım konusunda maksimum sonuç elde edilir.

poliüretan köpük montalama yalıtım

Giriş Kat Tavan Sprey Poliüretan Köpük Isı Yalıtım Video


                           KATLAR ARASI TAVAN- ÇATI KÖPÜK ISI YALITIM 
Tavan Poliüretan Sprey Köpük Kaplama  

Poliüretan püskürtme köpük kaplama tavanlarda kullanılan ve üzeri alçıpan levha ,osb,profil gibi malzemeler ile kapanabilen tavanın her detayına nufus ederek ısı köprüsü oluşumunu %100 yakın engelleyerek mükemmel ısı yalıtımı yapar. 3cm, tercihe göre 4cm ,5cm de uygulanabilen sprey köpük Tavan ve her türlü Çatı , Teras,Zeminlerde ve karmaşık şekillerde uygulanabilen etkin malzemedir.
Çatılarınızda, teras kat dairelerde, son katta olan dairelerin tavanlarında ısı yalıtımının yanı sıra sıcak soğuk nedeniyle oluşan nem, rutubet ve küflenmeleride önlemektedir.

Tavan kaplama yaptırırken, ısı yalıtımı ve nem rutubet yalıtımı için çok yüklü miktarlarda ödemeler yapmanıza gerek kalmadan, sprey püskürtme sıvı poliüretan tavan kaplama yaptırıp, enerji tasarrufunda %35 oranında fark sağlayabilirsiniz.

Tavan kaplama malzemesi, %96 kapalı hücre yapısı sayesinde gözenekleri kapalı olduğundan -20°,+120° de ısı geçirgenlik direncini kaybetmez.

sprey_poliüretan