+90 (312) 338 35 39 Çağrı Merkezi

Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

- Tam memnuniyet için kaliteli ,çevreci ve konforu yaşatabilecek yalıtımları garanti etmek.   

- Spreyx poliüretan köpük ısı yalıtım  için her müşteri özeldir,her proje benzersizdir.

- Kaliteli işler çıkartmak için teknik iş gücünün gelişmesine katkıda bulunmak.

- Yapacağımız çalışmalar sonucu vergi ve istihdam açısından ülke kalkınmasına katkıda bulunmak.

- Ülkemiz,müşterilerimiz,tedarikçilerimiz, iş ortaklarımızla uyumlu ve huzur içinde ticari faaliyetlerimizi devam ettirmek.

 sprey poliüretan

SPREY POLİÜRETAN

Sprey poliüretan köpük yalıtım teknolojisi yüksek basınçlı makine techisatıyla püskürmek suretiyle sıvı olarak yüzeye tatbik edilen,2-3 saniyede kendi hacminin 30-40 katına çıkarak köpük halini alan yalıtım şeklidir.Püskürtülerek tatbik edilmesi her türlü detaya kolay nufus etmesine olanak sağlar. Uygulandığı yüzeyi çepeçevre sararak detayın büyüklüğü ve şekli ne olursa olsun ısı köprüsüne müsaade etmeyecek şekilde muhteviyata  sahip ısı geçirgenlik değeri (DIN52616 0,020 – 0,022W/mK.) olan muadili diğer ısı yalıtım malzemelerine göre etkin  ısı yalıtım teknolojisinin geldiği son noktadır.

SPREY POLİÜRETAN UYGULAMA

Sprey Poliüretan ile  Isı yalıtımı tatbik edilmesi; Mobil yalıtım kamyon,kamyonet  gibi araçların içerisinde bunan ekipman sprey poliüretan makinesi ,kompürasör ,ısıtmalı hortumlar vasıtası ile yüksek basınç  sıcaklık ve tatbik edici eğitimli personel  tarafından sprey poliüretan tabancası ile uygumla alanına püskürtme şeklidir.

Sprey poliüretan tatbik etmek için belli kurallar vardır.Uygulanacak yüzeyde varsa toz,su,yağ gibi maddelerden arındırılmış olması gerekir.

Sprey poliüretan

-          1-2 saniyede reaksiyona girer,

-          istenilen kalınlıkta uygulanabilir,

-          kalınlık ne olursa olsun kat kat uygulama yapmakta yarar vardır,

-          uygulandıktan 1 dakika sonra üzerine basılabilir,